Studniówka 2016

Każdy maturzysta bardzo chce zdać egzamin maturalny. Zanim do niego dojdzie, musi się jeszcze odbyć studniówka, czyli wielki bal przed maturą. Uczniowie naszego Społecznego Liceum Ogólnokształcącego w tym roku, tj. 2016, bawili się w Pałacu pod Bocianim Gniazdem w Runowie.

Jak każdą studniówkę także i tę rozpoczął tradycyjny już poloneza oraz przemówienia Pani Dyrektor Małgorzaty Korszli i Pani Wicedyrektor,
a zarazem wychowawcy klasy trzeciej, Magdaleny Bartelik. Uczniowie podziękowali za dotychczasową pracę wkładaną w ich edukację i wychowanie oraz tak wspaniałą noc, przeniesioną z marzeń w rzeczywistość. Profesjonalne podejście organizatorów imprezy, zabawy animacyjne oraz doskonała oprawa muzyczna sprawiły, że przyszli maturzyści bawili się świetnie. Nie zabrakło też pysznego menu oraz „wystrzałowego” tortu! Niespodzianką był pokaz fajerwerków, który zaplanowali przedstawiciele Rady Rodziców. Na pewno było to niezapomniane przeżycie nie tylko dla uczniów, ale także pozostałych gości.

_18E9918